نمایش 1 - 10 از 197
فرمانده سپاه ناحیه سرعین؛
فرمانده سپاه ناحیه سرعین از اجرای بیش از 70 ویژه برنامه به مناسبت دهه فجر خبرداد.
فرماندار سرعین:
فرماندار سرعین:با تاکید استاندار محترم اردبیل باید جاده پیست اسکیآلوراس بصورت دائمی باز باشد و در بارش های اخیر 1 متر بارندگی برف را در این منطقه تجربه کردیم.
کارشناس ارشد فناوری اطلاعات گفت: در شرایط کنونی باتوجه به نفوذ یکپارچه دشمن به مسائل سیاسی و امنیتی و حتی شخصی، نیاز است دولت برنامه ریزی مدونی در راستای تقویت سرور ها و پیام رسان های ایرانی و افزایش پهنای باند شبکه های داخلی داشته باشد.
مدیر جهاد کشاورزی سرعین:
مدیر جهاد کشاورزی سرعین گفت: ا با تشکیل این صندوق‌ها و ایجاد شرایط مناسب جهت دسترسی زنان روستایی به عوامل تولید، زمینه اشتغال هر چه بهتر در روستاها فراهم گردیده و امیدواریم گامی مهم در راستای اقتصاد مقاومتی برداشته شود.
نائب رئیس کمیسیون تلفیق مجلس :
نائب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه نحوه افزایش حقوق در سال آینده را تشریح کرد.
نائب رئیس کمیسیون تلفیق مجلس:
نائب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی گفت:رسیدگی به مشکلات معیشتی مردم با پشت_میز نشینی مسئولین حل نخواهد شد، دولتی ها نباید منتظر بخشنامه و نامه نگاری های مرکز باشند،و در بین مردم حضور پیدا کرده و مشکلات را بررسی و حل نمایند
نایب رییس شورای شهر سرعین:
نایب رییس شورای شهر سرعین گفت:نباید دیگر بیش از این اجازه حاتم بخشی آبگرم گاومیش گلی که بعنوان یکی از پر آب ترین آب های گرم دنیا است را داد.
امام جمعه سرعین:
امام جمعه سرعین گفت:طراحی فتنه را در ایران ،آمریکا و استکبار جهانی برعهده دارند و نسبت به شرایط مهره چینی می کنند که با هوشیاری ملت ایران این افراد به زباله دان تاریخ پیوستند.
دادستان سرعین :
دادستان سرعین گفت:در مورد دفن زباله های سرعین شهرداری مکلف است تا یک ماه آتی تکلیف محل را روشن کنند چرا که محل جدیدی شناسایی شده هرچند محل مزبور نیز مشکلات خاص خود را دارد .
رییس شورای شهر سرعین:
رییس شورای شهر سرعین گفت:مكان دفن زباله يكي ازمهمترين دغدغه مديريت شهري وشوراهاي ادوارومسولين شهرستان بوده است و مكان فعلي كه به هيچ وجه ديگرمناسب نيست وبايد سريعا تعطيل شود.

صفحه‌ها